Chochlíková veze z Thajska výhru a čeká ji titulová bitva!

Monika ChochlíkováSlovenská válečnice Monika Chochlíková veze ze slavného stadionu Rajademnern v Bangkoku další cennou výhru, když porazila domácí Karaked Por Muangthai. Nyní ji čeká titulová bitva v Trenčíně!

Slovenský vulkán opět nedokázali v Thajsku zastavit. Monika Chochlíková veze ze slavného stadionu Rajademnern v Bangkoku další cennou výhru a to navzdory tomu, že v úvodu zápasu se jí nevedlo dobře a dokonce si myslela, že přišla o několik zubů. „První kolo jsem prohrála, tam jsem se teprve rozjížděla. Dostala jsem nepříjemný loket na zuby a myslela jsem si, že mi je soupeřka vyrazila. Naštěstí jsem měla dobře nasazený chránič a zuby to vydržely. Přiznám se, že jsem chvíli viděla jen tmu. Pak jsem se ale rychle nahodila zpátky.“ Prozradila po zápase slovenská fighterka.

První kolo Chochlíková rychle hodila za hlavu a ve druhém kole už thajská zápasnice Karaked pocítila, s kým má co do činění. Úřadující mistryně světa zařadila vyšší převodový stupeň a pro Karaked brzy začalo krvavé peklo. „Věděla jsem, že první kolo šlo na stranu soupeřky, takže ve druhém kole jsem už pořádně zapnula. To kolo už bylo super a také mi rychle uběhlo. Hodně jsem ji zasahovala a ve třetím kole to bylo ještě víc super, protože tam se mi podařil loket. Sama si to ještě musím lépe prohlédnout, protože v té chvíli jsem si myslela, že jsem to ani netrefila. Ale soupeřku to zasáhlo tak, že ji to otevřelo a všude bylo hodně krve, tak to bylo fajn.“

Lékař nakonec ve třetím kole také usoudil, že krve už je v ringu opravdu dost a tržná rána na čele thajské bojovnice je příliš hluboká. Zápas byl proto ukončen před limitem a Chochlíková si připsala vítězství na technické KO. V profi ringu letos ukončila před limitem dva ze tří zápasů, do kterých nastoupila.

Monika Chochlíková


23.9.2023 – Městská sportovní hala, Trenčín, SK
PML 7: Road to Rajadamnern
Start 18:00
Vstupenky v síti PredpredajSK
Přímý přenos na OktagonTV

V tomto trendu by ráda pokračovala, avšak nejblíže ji čeká titulová obhajoba a zápas potenciálně až na 5 kol. Monika Chochlíková bude poprvé hájit svůj titul mistryně světa WMC, který získala v létě 2021. Připravili pro ni adekvátní vyzývatelku, kterou bude čerstvá mistryně Evropy z Itálie Magdalena Pircher.

Pircher má profesionální bilanci 19:6 a po zisku evropského pásu chce rovnou navázat na tento úspěch ještě prestižnějším titulem. Zápas se uskuteční na turnaji PML 7 a vítězka si odnese z ringu pás mistryně světa WMC. Chochlíková se v předešlých týdnech soustředila pouze na duel v Thajsku, který nechtěla podcenit. V podstatě okamžitě však přechází do další zápasové přípravy a má postaráno o motivaci.

Monika Chochlíková

Nejde jen o titulový zápas. Galavečer PML 7 se koná na její domácí půdě a tam chce v ringu nechat všechno. „Podle mě to bude úplná bomba. Italka chce ten titul získat stejně jako ho já chci obhájit. Pro mě to bude hlavně doma před mými fanoušky v Trenčíně, kde je vždy nepopsatelná atmosféra. Od tohoto týdne už začínám trénovat na obhajobu a moc se na ni těším.“ Zakončila
Chochlíková.