Chochlíková má před sebou další zápas v Bangkoku!

Monika ChochlíkováJedna z největších hvězd domácí slovenské scény se chystá na další náročnou misi v kolébce thajského boxu na ikonickém stadionu Rajadamnern v Bangkoku!

Monika Chochlíková bude bojovat o další pás do své sbírky a prestiž tohoto souboje bude ještě významnější. Chochlíkovou čeká již v pátek 22. prosince duel proti thajské hvězdě Ngaoprajan o Interkontinentální titul WMC. Slovenka je zároveň mistryní světa WMC a právě poslední obhajoba v Trenčíně ji posunula do tohoto duelu, ale v tomto případě jde o váhu výše. A to není všechno. Jelikož Ngaoprajan je dvojkou a Chochlíkovou čtyřkou žebříčku stadionu Rajadamnern, půjde o tzv. titulový eliminátor. To znamená, že vítězka si oficiálně zajistí titulovou šanci proti nové šampionce.

„Tohle je poslední překážka, která stojí v mé cestě za titulem stadionu Rajadamnern. Když se mi podaří vyhrát nad Thajkou, která je aktuální dvojka v žebříčku, budu moci vyzvat držitelku titulu. A to, že tento zápas je navíc ještě o interkontinentální pás WMC a dokonce o kategorii výše než normálně zápasím, je jen třešnička na dortu,“ říká odhodlaná Chochlíková, která v pátek odlétá do Thajska.

Monika Chochlíková

Novou šampionku přitom poznáme hned den na to 23.12., kdy šampionka vzejde ze souboje jedničky a trojky žebříčku, tedy Somratsamee z Thajska proti Sevgi z Turecka. Karty jsou rozdány a titulová hra je tak naplno rozehraná. Chochlíková a její tým vědí, že pokud se chtějí utkat s vítězkou souboje Somratsamee – Sevgi, tak si teď nemohou dovolit zaváhat. „Je to pro nás velmi důležitý zápas, protože naším největším cílem je aktuálně zisk pásu na Rajadamnernu. Ngaoprajan je opravdu těžká soupeřka, ale věřím, že Monika ji dokáže knockoutovat, protože je v dobré formě. Byla by to cenná výhra a pak by nás už čekal řádný titulový zápas o titul Rajadamnernu,“ uvedl trenér Tomáš Tadlánek.

A v Thajsku tentokrát nebude zápasit jen Monika Chochlíková, ale také její týmový kolega Rastislav Klimáček. Ten si svou příležitost vybojoval na posledním turnaji PML, kde se stal šampionem a v rámci projektu Road to Rajadamnern a rovněž ho čeká předvánoční duel v Thajsku. Chochlíková a Klimáček se tak představí na legendárním stadionu, což dokazuje, jak velká příležitost čeká na české a slovenské bojovníky skrz spolupráci PML a Rajadamnernu.

Monika Chochlíková