Tváří v tvář: Canelo vs Munguia o 4 tituly!

Saul Alvarez vs Jaime MunguiaÚřadující král super střední váhy Canelo Alvarez a jeho krajan Jaime Munguia se střetli tváří v tvářna tiskové konferenci před květnovým duelem o tituly WBA, WBC, WBO a IBF! Video v článku!

4.5.2024 – T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
Super střední váha
Saul Alvarez 🇲🇽🆚🇲🇽 Jaime Munguia
Přímý přenos na Prime video!

Neporažená mexická a světová jednička „Canelo“ Saul ALVAREZ (60-2-2, 39 KO) a neporažená mexická dvojka a světová trojka Jaime MUNGUIA (43-0-0, 34 KO) se střetnou na galavečeru v Las Vegas ve dvanáctikolové titulové bitvě o světové tituly organizací WBA, BC, WBO a IBF!

Třiatřicetiletá mexická legenda Saul Alvarez na konci roku 2021 sjednotil všechny tituly v super střední váze, když v jedenáctém kole vyhroceného zápasu ukončil amerického boxera Caleba Planta (22-2-0, 13 KO) a stal se nesporným králem divize. O rok později všechny pásy dohromady poprvé obhájil vítězstvím nad Gennady Golovkinem (42-2-1, 37 KO).

Saul Alvarez vs Jaime Munguia

V loňském roce si připsal další dvě úspěšné obhajoby, když nejprve v květnu jasně vybodoval britského vyzývatele Johna Rydera (32-7-0, 18 KO) a naposledy v září jasně přeboxoval americkou hvězdu Jermella Charla (35-2-1, 19 KO) a podruhé potvrdil kralování v super střední váze.

Nyní má před sebou první letošní duel a třetí obhajobu všech pásů a do cesty se mu postaví sedmadvacetiletý neporažený krajan Jaime Munguia. Mexický vyzývatel získal v loňském roce stříbrný titul WBC, když v těžkém duelu přetlačil na body ukrajinského bijce Sergiy Derevyanchenka (14-5-0, 10 KO). Letos v lednu titul obhájil, když v devíti kolech vyprovodil Johna Rydera.