Canelo: Chci poslat Golovkina do důchodu!

Saul AlvarezSaul Alvarez a Gennady Golovkin se střetnou již za 16 dní ve třetím vzájemném duelu, tentokrát o čtyři světové tituly. Mexický boxer chce svému soupeři ukončit kariéru!

17.9.2022 – T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
Super střední váha 
Saul Alvarez 🇲🇽🆚🇰🇿 Gennady Golovkin 3
Přímý přenos na DAZN!

Mexická a světová jednička super střední váhy „Canelo“ Saul ALVAREZ (57-2-2, 39 KO) a kazašská a světová jednička střední váhy „GGG“ Gennady GOLOVKIN (42-1-1, 37 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světové tituly WBA super, WBO, WBC a IBF!

„Řeknu to takhle, nemusel jsem, ale riskoval jsem když jsem přešel do polotěžké váhy a bojoval s šampiónem. Mám rád výzvy, box miluji a někdy se prostě musíte smířit s prohrou a neúspěchem. Mě to ale nezastaví, stále jsem při chuti a jsem hladový vyhrávat“. říká Canelo

„Trénuji na sto procent, a budu opět připraven vyhrát. Jsem ve své váhovce a v té se cítím nejlépe. Golovkin je jedním z nejlepším boxerů v žebříčku. Dokázal velké věci, ale chci ho už poslat do sportovního důchodu“. Dodal mexický boxer.

Saul Alvarez vs Gennady Golovkin

Jednatřicetiletý Saul Alvarez a čtyřicetiletý Gennady Golovkin se poprvé utkali v roce 2017, kdy se střetli v souboji o pásy WBA super, WBC, IBF a IBO ve střední váze. Tehdy zápas skončil spornou remízou. Rozhodčí viděli duel 118:110 pro Alvareze, 115:113 pro Golovkina a jeden rozhodčí duel viděl jako remízový 114:114.

Odveta se konala přesně rok poté a opět na galavečeru v Las Vegas. Zápas byl i tentokrát, ale dva rozhodčí se přiklonili na stranu mexického boxera 115:113 a jeden rozhodčí duel viděl jako remízový 114:114.

Canelo vs GGG 3