Bude mít Ngannou přípravu s Mikem Tysonem?

Mike TysonLegendární americký boxer a nejmladší šampión těžké váhy Mike Tyson by neměl problém pomoci s přípravou kamerunskému válečníkovi v souboji s Tysonem Furym!

28.10.2023 – Saúdská Arábie
Těžká váha
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇨🇲 Francis Ngannou

Bývalý šampión těžké váhy „Iron“ Mike Tyson již v minulosti kamerunskému bijci pomohl, když se Francis Ngannou připravoval na zápas MMA. Nyní to vypadá, že by mu Tyson mohl pomoct také s prvním zápase v profesionálním boxu, který ho čeká s úřadujícím šampiónem organizace WBC Tysonem Furym. 

„Fury je samozřejmě velký favorit, ale v těžké váze se může stát cokoliv. Ostatně když Ngannou zasáhne velmi tvrdě, může to být hodně zajímavé. Možná bych mu mohl trochu pomoci, líbí se mi ten nápad“ Komentoval duel a případnou účast v kempu Kamerunce Mike Tyson.

Čtyřiatřicetiletý neporažený úřadující šampión těžké váhy organizace WBC „The Gypsy King“ Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) se 28. října střetne v očekávaném duelu s bývalým šampiónem UFC a nyní zápasníkem organizace PFL „Predatorem“ Francisem Ngannou, pro kterého to bude debut v profesionálním boxu. Duel je vypsán na 10 kol a samozřejmě se nebudu boxovat o světový titul, protože Ngannou nefiguruje v žebříčku organizace.

Francis Ngannou