Bridges vs Yoshida o titul IBF!

Ebanie Bridges vs Avril MathieNa sobotním galavečeru v San Franciscu bude světový titul v bantamové váze obhajovat Ebanie Bridges proti nové soupeřce z Japonska, kterou je Miyo Yoshida!

9.12.2023 – Chase Center, San Francisco, USA
Bantamová váha
Ebanie Bridges 🇦🇺🆚🇯🇵 Miyo Yoshida
Přímý přenos na DAZN!

Australská jednička a světová pětka Ebanie BRIDGES (9-1-0, 4 KO) a japonská jednička světová jednadvacítka „Musashi“ Miyo YOSHIDA (16-4-0, 0 KO) se utkají v desetikolové bitvě na galavečeru v San Franciscu o světový titul organizace IBF!

Sedmatřicetiletá úřadující šampiónka bantamové váhy Ebanie Bridges získala světový titul IBF loni v březnu, když s přehledem vybodovala 100:91 a 2x 97:93 tehdejší šampiónu z Argentiny Marii Cecilii Roman (17-8-2, 0 KO). Pás následně obhájila v prosinci v Leedsu, kde v osmém kole ukončila krajanku Shannon O’Connell (23-7-1, 11 KO).

Nyní má před sebou druhou obhajobu a do cesty se jí měla původně postavit krajanka Avril Mathie. Šestatřicetiletá boxerka se však během přípravy zranila a nahradí ji pětatřicetiletá japonská boxerka Miyo Yoshida. Japonka neúspěšně minulý měsíc bojovala o Interkontinentální titul IBF, když podlehla na body Američance Shurrettě Metcalf.

Ebanie Bridges

Hlavním zápasem galavečera v San Franciscu bude souboj o světový titul WBC v super lehké váze, ve kterém bude proti Devinovi Haneyemu (30-0-0, 15 KO) obhajovat pás úřadující šampión Regis Prograis (29-1-0, 24 KO). Přímý přenos bude zajišťovat streamovací platforma DAZN.

Devin Haney vs Regis Prograis