Bivol ze hry. Utká se Canelo s Badou Jackem?

Saul Alvarez vs John RyderBritský promotér Eddie Hearn prozradil, že úřadující šampión křížové váhy Badou Jack je horkým adeptem na souboj se Saulem Alvarezem!

Dvaatřicetiletý mexický boxer a král super střední váhy „Canelo“ Saul Alvarez (59-2-2, 39 KO) se minulý měsíc vrátil do ringu na domácím galavečeru v Jaliscu a obhájil všechny čtyři světové tituly WBA super, WBC, WBO a IBF proti britskému vyzývateli Johnu Ryderovi (32-6-0, 18 KO).

Canelo bude mít další duel 16. září a ve hře byly původně pouze dva soupeři. Tím prvním byla plánovaná odveta s Dmitry Bivolem (21-0-0, 11 KO), který jej loni v květnu vybodoval a druhým je David Benavidez (27-0-0, 23 KO), který drží prozatímní světový titul organizace WBC a je tak povinným vyzývatelem.

Tým Bivola však v posledních dnech prozradil, že se jednání prakticky zastavila a pravděpodobnost odvety je pouze minimální. Zdůvodňovali to tím, že Alvarez a jeho tým nabízeli stejné podmínky jako v případě prvního zápasu, což je pro Bivola jako vítěze neakceptovatelné.

Saul Alvarez vs John Ryder

Nyní zástupce Canela Eddie Hearn prozradil, že se do hledáčku dostal švédský veterán „The Ripper“ Bado Jack (28-3-3, 17 KO), který drží v devětatřiceti letech světový titul WBC v křížové váze. Canelo dostal již na začátku roku souhlas od organizace WBC, aby mohl vstoupit do titulového souboje v křížové váze.

Jean Pascal vs Badou Jack