Bivol: Odveta s Canelem jen o jeho pásy!

Saul Alvarez vs Dmitry BivolNeporažený úřadující šampión polotěžké váhy organizace WBA Dmitry Bivol prozradil, že odveta s králem super střední váhy bude jedině o tituly, které Saul Alvarez drží!

Dvaatřicetiletý neporažený ruský bijec a šampión polotěžké váhy Dmitry Bivol (21-0-0, 11 KO) a stejně starý nesporný šampión super střední váhy z Mexika „Canelo“ Saul Alvarez (58-2-2, 39 KO) se utkali loni v květnu v polotěžké váze o pás WBA super. Duel po skvělém výkonu ovládl na body Dmitry Bivol 3x 115:113.

Následně se začalo spekulovat o odvetě, kterou nakonec potvrdil Alvarez, když řekl, že pokud 6. května porazí Johna Rydera (32-5-0, 18 KO) a obhájí tituly WBA super, WBC, WBO a IBF, tak se v září opět utká s Dmitry Bivolem. Otázkou bylo jen v jaké váhovce se odveta bude konat.

Tuto otázku nyní rozlouskl právě ruský boxer. „První zápas se konal v mé váhové kategorii a bojovalo se o můj pás, takže Canelo neměl co ztratit. Pokud by se měla letos konat odveta, tak s tím problém nemám, ale pouze, pokud se bude boxovat v super střední váze a budeme bojovat tentokrát o jeho tituly“. Řekl jasně Bivol.

Dmitry BivolTikTok proboxing>


Mallpay Proboxing