Beterbiev zničil Smitha a obhájil tituly!

Artur Beterbiev vs Callum SmithÚřadující šampión polotěžké váhy Artur Beterbiev zdemoloval v sedmi kolech britského vyzývatele Calluma Smitha a obhájil pásy WBC, WBO a IBF! Video ze zápasu v článku!

13.1.2024 – Centre Videotron, Quebec City, Kanada
Polotěžká váha
Artur Beterbiev 🇷🇺🇨🇦🆚🇬🇧 Callum Smith
7. kolo TKO

Osmatřicetiletý rodák z Dagestánu Artur Beterbiev (20-0-0, 20 KO) se v noci střetl na galavečeru v Kanadě s britským boxerem Callumem Smithem (29-2-0, 21 KO) a byla z toho naprosto jednoznačná záležitost a Beterbiev si připsal již dvacáté vítězství v profesionální kariéře a i tentokrát to bylo před limitem.

Beterbiev v zápase dominoval a postupně pasivního Smitha demoloval. Vše vyvrcholilo v sedmém kole, kdy jej dokázal dostat po tvrdých kombinacích do počítání. Smith ještě vstal, ale byl silně otřesen a šampión mu zasadil několik přesných úderů a Angličan byl na zemi podruhé a l konec.

Beterbiev by se nyní mohl střetnou ve sjednocující bitvě s neporaženým šampiónem organizace WBA Dmitry Bivolem (22-0-0, 11 KO). O tento duel mají zájem šejkové ze Saúdské Arábie. Na galavečeru také obhájil světový titul WBO v bantamové váze Jason Moloney (27-2-0, 19 KO), který v parádním duelu přetlačil na body 2x 116:112 a 114:114 Saula Sancheze (20-3-0, 12 KO).