Benn vs Dobson v sobotu v Las Vegas!

Conor Benn vs Peter DobsonJiž tuto sobotu nás čeká zajímavý souboj ve velterové váze mezi neporaženým britským boxerem Conorem Bennem a neporaženým Američanem Peterem Dobsonem!

3.2.2024 – Chelsea Ballroom, Las Vegas, USA
Velterová váha
Conor Benn 🇬🇧🆚🇺🇸 Peter Dobson
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená britská trojka a světová dvacítka „The Destroyer“ Conor BENN (22-0-0, 14 KO) a neporažená americká dvanáctka a světová pětatřicítka Peter DOBSON (16-0-0, 9 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě na galavečeru v Las Vegas!

Sedmadvacetiletý britský boxer Conor Benn se vrátil mezi šestnáct provazů až loni v září po nucené skoro rok a půl dlouhé pauze zapříčiněnou problémy s dopingem. Mexického soupeře Rodolfo Orozco dokázal na galavečeru v Orlandu jasně přeboxovat na body 96:94 a 2x 99:91.

Letošní rok odstartuje již tuto sobotu v Las Vegas a jeho soupeřem bude třiatřicetiletý rodák z Bronxu Peter Dobson. Američan dokázal před osmi lety získat americký titul WBC, ale od té doby o tituly neboxoval. V ringu stál naposledy v červnu 2022, kdy v osmi kolech udolal Argentince Rodriga Damiana Coriu.

Na galavečeru nás také čeká titulová bitva o pás Severní Ameriky IBF ve střední váze Austin Williams (15-0-0, 10 KO) vs Armel Mbumba-Yassa (10-0-0, 7 KO). Přímý přenos bude zajišťovat streamovací platforma DAZN, která je samozřejmě dostupná v rámci předplatného také v České republice.

Conor Benn vs Peter Dobson