Baumgardner má před sebou obhajobu čtyř titulů!

Alycia BaumgardnerGalavečer v New Yorku plánovaný na 4. února nabírá další velkou titulovou bitvu žen. Alycia Baumgardner a Elhem Mekhaled se střetnou o tituly WBC, WBO, IBF a IBO!

4.2.2023 – New York, USA
Super pérová váha
Alycia Baumgardner 🇺🇸🆚🇫🇷 Elhem Mekhaled
Přímý přenos na DAZN!

Americká a světová jednička „The Bomb“ Alycia BAUMGARDNER (13-1-0, 7 KO) a francouzská dvojka a světová dvanáctka „The Diamond“ Elhem MEKHALED (15-1-0, 3 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly organizací WBC, WBO, IBF a IBO!

Osmadvacetiletá šampiónka super pérové váhy Alycia Baumgardner získala v listopadu 2021 světové tituly WBC a IBO, když ve čtvrtém kole ukončila Terri Harper. Letos v dubnu pásy obhájila výhrou nad argentinskou boxerkou Edith Soledad
Matthysse. Naposledy boxovala v říjnu, když ve velmi vyrovnaném duelu přetlačila na body šampiónku organizací IBF a WBO Mikaelu Mayer.

Čekalo se, že se Baumgardner utká ve sjednocující bitvě s poslední šampiónkou Hyun Mi Choi, která má v držení pás WBA, ale prozatím se tento duel konat nebude a Baumgardner bude boxovat s francouzskou vyzývatelkou Elhem Mekhaled, která má v držení stříbrný pás WBC.

Alycia Baumgardner vs Mikaela Mayer

V hlavním duelu galavečera v New Yorku se ve sjednocující bitvě o světové tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO střetnou dvě šampiónky pérové váhy Amanda Serrano a Erika Cruz. V ringu bude také sedmadvacetiletá australská šampiónka Commonwealthu Skye Nicolson (5-0-0, 0 KO).