Badou Jack a Deontay Wilder na společném tréninku!

Badou Jack a Deontay WilderBývalý šampión super střední a polotěžké váhy Badou Jack se na svůj další duel připravuje vedle bývalého šampióna nejtěžší váhové divize Deontaye Wildera!

Osmatřicetiletý švédský rozparovač „The Ripper“ Badou Jack (26-3-3, 16 KO) se 20. srpna na galavečeru v Saudské Arábii utká v desetikolové bitvě s neporaženým americkým boxerem Richardem Riverou (21-0-0, 16 KO). Na tento duel se připravuje po boku bývalého šampióna Deonatye Wildera (42-2-1, 41 KO).

Badou Jack

Pro Jacka se bude jednat o zlomový zápas. Pokud v něm uspěje, tak se mu téměř jistě ještě naskytne příležitost bojovat o tituly. V opačném případě se rychle přiblíží konec kariéry. To „The Bronze Bomber“ Deontay Wilder využije tuto přípravu k plánovanému návratu do ringu, která by se měla stát realitou na podzim.

Deontay Wilder

V Saudské Arábii nás čeká několik zajímavých duelů. Například eliminační duel těžké váhy Filip Hrgovič vs Zhilei Zhang nebo zápas Andrew Tabiti vs Tyrone Spong. Hlavní bitvou bude očekávaná odveta těžké váhy Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua o tituly WBA super, WBO, IBF a IBO.

Anthony Joshua vs Oleksandr Usyk 2