Anderson Silva by chtěl odvetu!

Jake Paul vs Anderson SilvaBrazilský válečník a bývalý šampión UFC Anderson Silva by rád s Jake Paulem odvetu. Respektuji ho, zaslouženě vyhrál, ale pojďme to zkusit ještě jednou. Říká legendární fighter!

Sedmačtyřicetiletý Brazilce Anderson Silva (3-2-0, 2 KO) by uvítal odvetu s Jake Paulem (6-0-0, 4 KO). Silva se snažil v zápase tlačit, ale Paul byl lepším hlavně v rychlosti a tvrdosti úderů. Brazilcovi údery neměli požadovanou razanci a s Paulem nic nedělali. Naopak Američan se Silvou několikrát otřásl.

To vyvrcholilo v posledním osmém kole, kdy jej Paul tvrdě zasáhl rychlou pravou a Silva šel do počítání. Nakonec v boji ještě pokračoval, ale o vítězi nebylo sporu. Všichni tři sudí následně viděli Paula jako vítěze a ten si tak v sobotu připsal další cenný skalp a šestou profesionální výhru.

Jake Paul vs Anderson Silva

„Moje strategie selhala a Jake dal v posledním kole skvělý úder, což rozhodlo. Moje těžiště nebylo vůbec dobrý, říkal mi to i trenér a musíme s tím něco udělat. Necítil jsem z něj takovou sílu jak to možna vypadalo, ale nedokázal jsem být správně postaven“. Začal Silva.

„Samozřejmě, mám více zkušeností, ale prostě také chybuji, jsem jenom člověk. V minulosti se mi to už několikrát stalo, že jsem jen díky špatnému postavení spadnul po lehčím úderu a pak mě to stálo zápas“. Pokračuje brazilský zápasník.

Jake Paul vs Anderson Silva

„Jake byl prostě v sobotu večer lepším mužem v ringu než jsem já, protože svou hru a strategii přenesl i do zápasu a mě se to naopak vůbec nepovedlo. Respektuji ho, zaslouženě vyhrál, ale pojďme to zkusit ještě jednou. Myslím, že bych v odvetě uspěl, ale to musí rozhodnout Jake“. Uzavřel Anderson Silva.

Jake Paul vs Anderson Silva