Agateljan vs Šerban o český titul!

Erik Agateljan vs Miroslav ŠerbanZa 10 dní nás čeká na galavečeru v Brně velká titulová bitva ve střední váze. O český titul ČUBP se střetnou Erik Agateljan a Miroslav Šerban!

20.10.2023 – Sono, Brno, ČR
Tohle je Box 8
Vstupenky v síti Ticketportal!

Střední váha
Erik Agateljan 🇦🇲🇨🇿🆚🇨🇿 Miroslav Šerban
Souboj o český titul ČUBP

Česká jednička střední váhy Erik AGATELJAN (10-1-0, 7 KO) a česká dvojka velterové váhy “ Lumberjack“ Miroslav ŠERBAN (14-14-1, 7 KO) se utkají v desetikolové bitvě na galavečeru v brněnském Sonu o uvolněný český titul ČUBP!

Osmadvacetiletý boxer Erik Agateljan debutoval mezi profesionály v roce 2018. O tři roky později se postavil k první titulové bitvě v super lehké váze a dokázal jasně vybodovat Josefa Zahradníka a získal český titul. Loni v říjnu se střetl v mega zápase o český titul ve velterové váze s Pavlem Polakovičem. Souboj nabídl tvrdou a vyrovnanou bitvu, kterou nakonec ovládl na body Polakovič.

Letos v záři se do ringu vrátil a připsal si povinnou výhru nad Polákem Janem Salamachou, kterého vyprovodil ve dvou kolech. Nyní ho čeká další titulová bitva a tentokrát to bude o uvolněný český titul ve střední váze, který naposledy držel jeho bratr Viktor. Ten však přešel do polotěžké váhy, kde prohrál se zkušeným Tomášem Adámkem.

Pavel Polakovič vs Erik Agateljan

Erikovým soupeřem bude na galavečeru v Brně bývalý šampión super lehké váhy Miroslav Šerban. Dvaatřicetiletý Šerban je velmi kvalitní boxer, ale má velkou frekvenci zahraničních zápasů a z posledních deseti duelů vyhrál pouze dva. Nicméně v posledním zápase v Německu předvedl skvělý výkon a vyšlápl si na neporaženého Miridona Mulolliho z Kosova, kterého dokázal přetlačit na body.

Miroslav Šerban