Adámek překvapení nedopustil!

Tomáš Adámek vs Marek AndrýsekČeský veterán Tomáš Adámek opět potvrdil, že na české půdě i ve dvaačtyřiceti letech patří mezi nejlepší a vybodoval Marka Andrýska!

22.10.2022 – Petrof Gallery, Hradec Králové, ČR
Galavečer Boxu III
Polotěžká váha
Tomáš Adámek 🇨🇿🆚🇨🇿 Marek Andrýsek
Na body 2:0

Dvaačtyřicetiletý veterán českého boxu „Jumbo“ Tomáš Adámek (30-22-2, 10 KO) má na svém kontě bezpočet úspěchů. Mezi profesionály vletěl už na začátku roku 2006 a za 16 let odboxoval neskutečných 17 titulových bitev ve kterých získal české a mezinárodní tituly.

Tomáš Adámek vs Marek Andrýsek

Dnes se postavil proti o šestnáct let mladšímu Markovi Andrýskovi (5-2-0, 4 KO) v souboji generací. Andrýsek začal zápas aktivněji a v prvním kole nedal Adámkovi příliš prostoru a zasypal jej mnoho údery. ve druhém kole se již síly srovnali a byly jsme svědky parádní bitvy.

Tomáš Adámek vs Marek Andrýsek

Adámek boxoval zkušeně a servíroval čisté údery. Na druhé straně Andrýsek byl dravější, rozdával mnohem více úderů, ale ty většinou našli cíl v krytu nebo vyšli na prázdno. Zápas svižným tempem došel až do posledního osmého kola, kde jsme viděli bitvu do poslední sekundy.

v

O zápase tak museli rozhodnout až rozhodčí. Jeden z nich dal remízu a dva viděli jako vítěze Tomáše Adámka a ten tak neprohrál na domácí půdě už neskutečných 12 let. Bohužel Marek Šimák nepochopitelně neoznámil přesný bodový výsledek, takže neznáme jaký sudí jak zápas obodoval, ale to byla jediná kaňka na tomto skvělém zápase.

Tomáš Adámek vs Marek Andrýsek

Tomáš Adámek vs Marek Andrýsek

Tomáš Adámek