Adam Dvořáček bude bojovat v pyramidě RFA!

Adam DvořáčekNadějný český válečník Adam Dvořáček se představí v rámci Eurogold pyramidy organizace RFA o 30 000 eur!

22.4.2023 – Prievidza, Slovensko
RFA 9
Start v 18:00
Vstupenky v síti Predpredaj.sk
Vstupenky v síto Ticketportal.sk

Bojové sporty jako sebeobrana
Mimo klece působí Adam jako běžný kluk, kterého by podle vzhledu málokdo tipoval na MMA bojovníka. Volný čas věnuje svým nejbližším a rád poznává svět: „Rád se ve svém volném čase věnuji přítelkyni, kamarádům a rodině. Užívám si procházky se psem, cestuji a velmi mě potěší i dobré jídlo“. Prozradil Dvořáček.

K nim se dostal ještě jako útlý kluk, kterého už přestalo bavit, jak s ním ostatní zametají. „Byl jsem vyhublý, ještě do toho jsem často dostával bitvu, tak jsem se vzal a šel s tím něco udělat. Vydržel jsem u toho a pak mě to už nepustilo,“ vzpomněl si na své první kontakty s bojovými sporty.

Úspěšná amatérská kariéra
Moderní trend ve smíšených bojových uměních je, že jednotliví zápasníci ještě před vstupem mezi profesionály dlouhou dobu nabírají zkušenosti na amatérské úrovni. Velmi podobný případ je i Dvořáček , který toho mezi amatéry stihl dost. „Mám přibližně 20 amatérských zápasů v bojových sportech, takže už něco za sebou mám,“ zhodnotil svou dosavadní kariéru.

Právě své zkušenosti z amatérů mu mohou být v EUROGOLD pyramidě na užitek. „Už mám pár pyramid za sebou, právě z amatérů. Bude to pro mě výhoda, přece jen se v amatérech váží v den zápasu, takže jsem zvyklý na tento systém,“ zhodnotil své zkušenosti z amatérských lig, na kterých je několik zápasů v rámci jednoho dne běžná záležitost.

Adam Dvořáček

Titanová brada
I když za sebou Adam Dvořáček nemá žádný světoborný skalp, divákům je už dobře znám. V minulosti totiž čelil dvěma elitním českým postojářům Jakubovi Klaudovi a Matějovi Peňázovi, se kterými přežil až do bodového rozhodnutí. Bývalého kickboxera americké Glory dokonce poslal v závěru 3. kola do počítání a byl malý kousek od světové senzace.

Skvělou odolnost předvedl také na turnaji RFA 8 v Budapešti. Maďarská jednička Csaba Tóth byl sice lepším a přesnějším bojovníkem, ale první dvě kola nevěděl, jak dostat Dvořáčka do větších problémů. Recept našel až v závěrečném kole, ve kterém i Adama ukončil na TKO.

Adam Dvořáček

Přesun k profesionálům a boj o 30 000 eur
Mladý reprezentant pražského PriMMAt gym Praha se poprvé představí mezi profesionály a na svůj debut si vybral pořádně náročnou zkoušku. Čekají ho potenciálně tři zápasy v jeden večer. Jeho mentorem bude raper Marpo a jejich budoucí spolupráci Dvořáček ohodnotil velmi stroze: „Nevím vůbec, co od toho čekat, jsem na to velmi zvědavý.“

První profesionální MMA zápas ho čeká už 22. dubna v Prievidzi. I když toho za sebou Dvořáček nemá moc, jeho fanoušci jsou o jeho triumfu v EUROGOLD pyramidě o 30 000 eur přesvědčeni. Podaří se mu splnit jejich předpovědi? Zjistíme na turnaji RFA 9.

RFA 9