Zhang vs Joyce na konci září!

Zhilei Zhang vs Joe JoyceZhilei Zhang a Joe Joyce se střetnou v odvetě 23. září na londýnském stadiónu Wembley! Dokáže Zhang obhájit pás WBO nebo si jej Joyce vezme zpět?

23.9.2023 – Wembley, Londýn, WB
Těžká váha
Zhilei Zhang 🇨🇳🆚🇬🇧 Joe Joyce
Přímý přenos na Sky Sports!

Čínská jednička a světová jedenáctka „Big Bang“ Zhilei ZHANG (25-1-1, 20 KO) a britská šestka a světová dvanáctka „Juggernaut“ Joe JOYCE (15-1-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové odvetě o prozatímní světový titul organizace WBO!

Čtyřicetiletý čínský veterán a prozatímní světový šampión organizace WBO těžké váhy „Big Bang“ Zhilei Zhang (25-1-1, 20 KO) dokázal v polovině dubna postupně svými tvrdými údery zdemolovat tehdejšího šampióna Joe Joyce (15-1-0, 14 KO) a připravit ho o pozici povinného vyzývatele Oleksandra Usyka (20-0-0, 13 KO).

V květnu britský boxer oficiálně aktivoval doložku o odvetě, která byla zanesena ve smlouvě k prvnímu duelu. Promotér Frank Warren následně potvrdil, že se zápas bude konat v září. Jen ještě nebylo známo místo konání konaní. To před čtrnácti dny potvrdil Zhang, že to bude londýnské Wembley a boxovat se bude první sobotu v září. Nyní bylo oznámeno, že se souboj definitivně posouvá až na 23. září.

Zhilei Zhang