Wilder: Tým Usyka ví, kde mě hledat!

Deontay WilderBývalý světový šampión těžké váhy Deontay Wilder v neděli sledoval v Los Angeles duel Ruiz vs Ortiz. Pokud porazí Heleniuse, utká se právě Ruizem. Zároveň řekl, že se nebrání duelu s Usykem!

„The bronze Bomber“ Deontay Wilder (42-2-1, 41 KO) pochválil Andyho Ruize (35-2-0, 22 KO) za vítězství nad Luisem Ortizem (33-3-0, 28 KO). S Ruizem se možná utká na začátku příštího roku, pokud 15. října porazí Roberta Heleniuse (31-3-0, 20 KO).

„Očekával jsem dobrý boj a ten sem také viděl. Ortiz byl bohužel příliš opatrný a nedával tolik úderů, kolik bylo potřeba. Nicméně Ruiz boxoval opravdu dobře a vypadá to, že i naše cesty se brzy protnou“. 5ekl bývalý světový šampión k nedělnímu duelu Ruize s Ortizem.

Deontay Wilder

Wilder se taky vyjádřil na adresu Oleksandra Usyka, který včera řekl, že pokud by nevyšel zápas s Furym, tak chce boxovat právě s americkým boxerem. „Vrátil jsem se, abych znovu bojoval o světové tituly. Jsem tu a budu bojovat s kýmkoliv. Pokud chce zápas se mnou, tak myslím, že ví kde mě hledat“. Uzavřel americký boxer.

Deontay Wilder vs Robert Helenius