Whyte: Fury vs Usyk je 50 na 50!

Tyson Fury vs Dillian WhyteBritský boxer Dillian Whyte si nedovolí předvídat vítěze očekávaného sjednocujícího duelu těžkých vah mezi Tysonem Furym a Oleksandrem Usykem!

Pětatřicetiletý „The Body Snatcher“ Dillian Whyte (30-3-0, 20 KO) nevidí ve sjednocující bitvě mezi jeho krajanem Tysonem Furym (34-0-1, 24 KO) a ukrajinským boxerem Oleksandrem Usykem (21-0-0, 14 KO) jednoznačného favorita. 

„V tomhle zápase je těžké něco předvídat. Je to těžká volba. Argumenty kdo by měl vyhrát najdete u každého z nich, je to prostě boj 50 na 50. Všechno bude záležet na tom, kdo bude chtít víc vyhrát a kdo víc obětuje během tréninkového kempu. Když sem viděl Furyho po zranění, tak bylo vidět, že se na tento zápas připravuje úplně jinak než na Ngannoua, takže určitě nic nepodcení“. Říká britský boxer.

Dillian Whyte se střetl s Tysonem Furym před dvěma lety ve Wembley, kde dokázal úřadujícímu šampiónovi organizace WBC vzdorovat pouhých šest kol. Letos odboxoval zatím jeden zápas, když dokázal ve třech kolech rozebrat rumunského boxera Christiana Hammere (27-11-0, 17 KO).

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk