Wawrzyk opět prohrál a jeho kariéra se blíží ke konci!

Richard Lartey vs Andrzej Wawrzyk Bývalý juniorský mistr světa WBC Andrzej Wawrzyk nestačil v americkém Rosemontu na ghanského boxera Richarda Larteye a a jeho kariéra je prakticky u konce! Video v článku!

13.4.2024 – The Dome at the Ballpark, Rosemont, USA
Těžká váha
Richard Lartey 🇬🇭🆚🇵🇱 Andrzej Wawrzyk
4. kolo TKO

Šestatřicetiletý polský boxer Andrzej Wawrzyk (34-4-0, 20 KO) měl skvěle našlápnutou kariéru a v roce 2013 měl na svém kontě už 27 výher v řadě. Jenže přišel zápas pravdy s ruským boxerem Alexanderem Povetkinem, který jej ukončil už ve třetím kole. Následně přišla série šesti výher v řadě a v roce 2016 překvapivé ukončení kariéry.

Před dvěma lety v záři ohlásil Wawrzyk návrat, ale bylo z toho fiasko, když ho už ve druhém kole brutálně knockoutoval krajan Michal Bolož. Tento zápas ukázal, že Wawrzyk měl příliš dlouhou pauzu a že jeho nejlepší boxerské roky jsou pryč. Loni v červenci ještě porazil průměrného Kamila Bodziocha, ale pak už přišla další prohra.

Richard Lartey vs Andrzej Wawrzyk

Na konci roku jej jasně vybodoval už dvaačtyřicetiletý bulharský válečník Kubrat Pulev a očekávalo se, že Wawrzyk pověsí rukavice na hřebík. Jenže Polák si stále věřil a uplynulý víkend vyzval o rok mladšího ghanského boxera Richarda Larteye (16-6-0, 13 KO) a bylo z toho opět fiasko. Papírově slabší soupeř dokázal bývalého juniorského mistra světa ve čtvrtém kole skvěle natrefovat, Polák se roztančil a byl konec. Bude ještě Wawrzyk pokračovat v kariéře nebo ji raději ukončí?