Vrátí se nakonec Joshua až příští rok?

Eddie Hearn a Anthony JoshuaBritský promotér Eddie Hearn prozradil, že se Anthony Joshua vrátí pravděpodobně až v lednu nebo únoru. Do konce týdne by se měl bývalý šampión rozhodnout!

„Vše opravdu závisí na samotném Anthonym. Může se vrátit 17. prosince nebo klidně počkat do ledna nebo února. Konečné rozhodnutí ještě nepadlo, ale myslím, že se rozhodne do konce tohoto týdne“. Říká šéf skupiny Matchroom Boxing Eddie hearn.

A dodává „Od začátku jsem chtěl, aby si dal Anthony krátkou pauzu a poté se po těžkých duelech vrátil a připsal si dvě výhry. Tím by se dostal zpět do vnitřní pohody a poté bychom naplánovali duel s Furym. Vše špatné je pro něco dobré“. Uzavřel promotér.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua

Dvaatřicetiletý bývalý světový šampión těžké váhy „AJ“ Anthony Joshua (24-3-0, 22 KO) loni v září přišel o tituly WBA super, WBO, IBF a IBO, když jednoznačně vybodoval ukrajinský boxer Oleksandr Usyk.

Joshua následně nezvládl ano letošní odvetu, kdy podal mnohem lepší výkon než v prvním duelu, ale na vítězství to opět nestačilo. Oleksandr Usyk si vše pohlídal a světové tituly zaslouženě obhájil.

Následně se rozjela jednání mezi Furym a Joshuou, ale nakonec bez výsledku a Fury se nakonec 3. prosince utká pravděpodobně potřetí s Dereckem Chisorou.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua