Vrah bratrance Furyho vinen!

Tyson Fury a Rico BurtonLoni v srpnu byl Rico Burton, bratranec světového šampióna těžké váhy Tysona Furyho pobodán před barem a na následky zranění zemřel. Zadržený Liam O’Pray byl shledán vinným!

Burton zúčastnil potyčky před barem v Altrinchamu, která vyústila k pobodání dvou mužů a jedním byl právě Furyho bratranec Rico Burton, který byl bodnutý do krku. Policie tehdy uvedla, že k incidentu došlo 21.8.2022 po třetí hodině ranní a dva muži byli převezeni do nemocnice.

„Jednatřicetiletý muž bohužel krátce nato zemřel v nemocnici, a druhý zůstává s těžkým zraněním v kritickém stavu v nemocnici. Jeden muž ve věku 21. let byl zároveň na místě zadržen a je aktuálně ve vazbě“. Dodala tehdy k celé záležitosti tamní policie. Tím zadrženým byl Liam O’Pray, který byl v těchto dnech uznán vinným z vraždy a hrozí mu až doživotí.

Tyson Fury

Úřadující šampión Tyson Fury se loni po incidentu vyjádřil následujícími slovy „Můj bratranec byl včera v noci zavražděn bodnou ranou do krku. Toto musí co nejdříve skončit! Vláda spojeného království musí zavést vyšší tresty za zločiny s nožem. Je to jak pandemie, všichni mají nože a jsou nebezpeční, ale nikdo to tolik neřeší, dokud se to netýká přímo vás. Život je velmi cenný a může být velmi rychle zničen. RIP Rico Burton! Kéž ti dá pánbůh dobré místo v nebi“.