Víkendový Oktagon 45 se blíží!

Oktagon 45Hlavním hřebem obou večerů budou souboje o pás šampiona. V pátek nás čeká duel Jonas Magard vs Filipe Lima a v sobotu Mate Sanikidze a Losene Keita. Vrací se také Vémola!

28.7.2023 – Pátek, Štvanice, Praha, ČR
Oktagon 45 speciál
29.7.2023 – Sobota, Štvanice, Praha, ČR
Oktagon 45
PPV na OktagonTV

Máme před sebou víkend, jaký tu ještě nebyl. Ikonický turnaj na Štvanici nás letos čeká hned ve dvou vydáních a před námi je více než 20 nadupaných zápasů. Hlavním hřebem obou večerů budou souboje o pás šampiona a také návrat českého terminátora Karlose Vémoly.

V pátek bude v bantamové váze Jonas Magard obhajovat titul proti Brazilci Felipe Limovi, který drží úctyhodnou bilanci 11 výher v řadě během 8 let. Ti dva se málem poprali již v zákulisí tiskové konference Oktagon Time a od té doby se přestřelují po sociálních sítích.

V hlavním předzápase večera nás čeká “Souboj o Kincla”. Vítěz duelu mezi oblíbeným slovenským bijcem Samuelem „Pirátem“ Krištofičem, který vyhrál hlasování fanoušků “Lucky loser” v rámci Tipsport Gamechangeru a Polákem Mateuszem Bryczekem, který drží sérii 4 výher v 1. kole v řadě, bude příště zápasit o pás šampiona střední váhy.

Vlado Lengál dlouhodobě patří mezi českou postojářskou špičku, nyní má ale extra motivaci zkusit vítězství na submisi. Jeho soupeř Deiga Scheck navrhl, že pokud ho Vlado donutí odklepat, vzdá se celé své výplaty. Těšit se můžeme také na parádní přestřelku mezi Kertészem a Surdu, velkohubý Shem Rock se postaví “Králi Severu” Malachovi, první profizápas si užije hvězda Love Islandu Zbyňek Vlček. Šanci na třetí výhru v řadě má “Baba Jaga” Mikulášek, který se utká s Ole Magnorem a celý večer odstartuje večer s překvapením, kdy se fanoušci dozví jméno soupeřky Rozy Gumienny až s jejím nástupem do klece.

Oktagon 45

V sobotu pak hlavní duel obstará držitel pásu pérové divize Mate Sanikidze a Losene Keita, který chce prozatímní titul přetavit v plnohodnotný a stát se teprve druhým právoplatným doublechampem organizace. Tím prvním nebyl nikdo jiný, než Ivan Buchinger, který se v sobotu vrací do klece po dlouhé pauze způsobené zraněním. Připíše si slovenská legenda jubilejní 40. vítězství kariéry?

Jen o 5 výher méně má další ikona. Karlos „Terminátor“ Vémola po posledním zápase v pražské O2 areně nechtěl dlouho zahálet a na nejhezčím turnaji v roce se postaví Argentinci Alsinovi. Terminátor bude v zápase obrovským favoritem. Potvrdí svou pozici a naladí se pozitivně na zápasy s Langerem a Véghem

Zajímavé zápasy nás pak čekají mezi populárním Danielem „Dee Dee“ Škvorem, který po dvou porážkách v řadě potřebuje zabrat. V cestě mu bude stát švédský obr Hajdarpašič. Bulharský řezník Lazar Todev v Liberci překvapil většinu návštěvníků, když porazil titulového aspiranta Palasze a zařadil se na 2. místo žebříčku. Bude Wallyson Carvalho jeho vstupenkou do titulového zápasu?

Zajímavá podívaná nás pak čeká také v ryze českém souboji mezi Širokým a Ondřejem Petráškem a do Oktagonu poprvé vstoupí Akonne Wanliss, který je ve své domovině velmi populárním striptérem. Dočkáme se také zápasů Barka s Kexelem či Pauluse s Mullenem a i sobota bude mít jeden profi debut: Vanya Klevets se do České republiky přestěhoval v období začátku války na Ukrajině, má za sebou téměř 90 výher mezi amatéry a třeba také kemp v Ankosu s Karlosem. A brzy by mohl patřit mezi zajímavé prospekty pérové váhy.

Oktagon 45