Vémola vs Matavao v Liberci!

Karlos Vémola vs Al MatavaoČeský terminátor se měsíc před odvetou s Patrikem Kinclem střetne na galavečeru Oktagon 41 v Liberci s rodákem z Americké Samoy Al Matavaem!

15.4.2023 – Home Credit Aréna, Liberec, ČR
Oktagon 41
Dohodnutá váha 89 kg
Karlos Vémola 🇨🇿🆚🇦🇸 Al Matavao
Vstupenky v síti Ticketportal!
Přímý přenos na OktagonTV!

Sedmatřicetiletý český bijec Karlos „Terminátor Vémola je po dlouhé pauze hladový po zápase a ještě před jednou z nejočekávanějších odvet o titul střední váhy s Patrikem Kinclem se střetne na plánovaném galavečeru Oktagon 41 v Liberci s rodákem z Americké Samoy Al Matavaem.

Vémola v loňském roce zvládl celkem tři duely za tři měsíce, když nejprve v květnu zvládl boxerský duel s Marpem, v červnu utáhl polského bijce Michala Pasternaka a naposledy v červenci v prvním kole ukončil nebezpečného srbského „Jokera“ Aleksandara Iliče.

Karlos Vémola

Následně musel český terminátor na operaci a nevědělo se, jak dlouhá pauza bude následovat. Nakonec se Vémola poměrně rychle uzdravil a pro návrat do Oktagonu jej bude čekat osmadvacetiletý Al Matavao, který má na svém kontě jednu prohru s „Pirátem“ Samuelem Krištofičem a vítězství nad Pavlem Salčákem a Markem Mazúchem.

Karlos Vémola vs Al Matavao

Zápas by měl být pro Vémolu takovou finální přípravou na odvetu s Patrikem Kinclem, která jej čeká 20. května v pražské O2 aréně na galavečeru Oktagon 43.  Před více jak čtyřmi lety se z vítězství na již zaniklé organizaci XFN na body radoval právě Vémola a bude chtít Kincla porazit i podruhé a vzít si zpět titul ve střední váze.

Patrik Kincl vs Karlos Vémola 2