Vémola vs Alsina na Štvanici!

Karlos Vémola vs Lucas AlsinaČeský Terminátor Karlos Vémola se vrací po porážce od Patrika Kincla. Na galavečeru Oktagon 45 se střetne s Lucasem Alsinou!

Úřadující šampion polotěžké váhy Karlos „terminátor“ Vémola stál naposledy v kleci letos v květnu, když na galavečeru Oktagon 43 vyzval šampióna střední váhy Patrika Kincla. Duel se mu vůbec nepovedl a Kincl dokázal svou taktikou Terminátora porazit na body a ten tak prohrál na české půdě teprve podruhé. První porážku mu v Česku uštědřil v roce 2019 Attila Végh.

Po dvou měsících od porážky s Kinclem se vrací a v dohodnuté váze do 91 kilogramů vyzve argentinského válečníka Lucase „La Cobru“ Alsina, který dokázal ovládnout organizaci CAM a stát se šampiónem. Vémola získal titul v polotěžké váze loni právě na Štvanici, když dokázal zničit srbského „Jokera“ Aleksandara Iljiče.

Štvanice nabídne v bitvě šampionů Mate Sanikidzeho s neporaženým Losenem Keitou o nezpochybnitelného krále pérové váhy. Velký návrat po zranění a roční pauze zde zažije bývalý double champ Ivan Buchinger. A jako vždy nebude chybět ani oblíbený český postojář a vítěz Undergroundu Daniel Škvor, který vyzve švédského obra v boxu Hajdarpašiče.

Karlos Vémola vs Lucas Alsina