Usyk: Jak skončím s Furym, chci Wildera!

Oleksandr UsykÚřadující šampión těžké váhy organizací WBA, WBO, IBF a IBO Oleksandr Usyk potvrzuje slova promotéra Alexandera Krassyuka a po zápase s Furym se chce zaměřit na Wildera!

„Můj primární cíl je Tyson Fury a doufám, že se na začátku příštího roku utkáme ve sjednocujícím zápase. Jakmile se vypořádám s Furym, začneme jednání s Deontayem Wilderem. Moc se s ním chci utkat. Jakmile se utkám s těmi to boxery, můžu říct, že jsem porazil nejlepší těžké váhy současnosti“. Řekl ukrajinský boxer

Před dvěma dny o případném zápasu s Wilderem mluvil také Usykův promotér Alexander Krassyuk. „Pokud na začátku prosince Derecka Chisoru opět porazí, tak jeho dalším soupeřem bude Oleksandr Usyk. Čekáme jak zápas dopadne a poté usedneme k jednacímu stolu a bude řešit kdy a kde se sjednocující bitva bude konat“.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2

„Pokud by nastala u Furyho nějaká komplikace nebo změna názoru, tak bychom chtěli Deontaye Wildera. Jako fanoušek bych chtěl spíše vidět zápas Usyk vs Wilder, ale naším cílem je nyní sjednocení všech titulů v těžké váze a pak se uvidí“. Řekl Alexander Krassyuk.

Oleksandr Usyk a Tyson Fury