UFC: Gane a Whittaker dominovali!

Cyril Gane vs Tai TuivasaNa galavečeru UFC Fight Night 209 v Paříži se po porážkách vrátili Ciryl Gane a Robert Whittaker . Oba fighteři si připsala dominantní vítězství!

3.9.2022 – Paříž, Francie
UFC Fight Night 209
Střední váha
Robert Whittaker 🇳🇿🆚🇮🇹 Marvin Vettori
30:27 – 30:27 – 29:28

Jednatřicetiletý bývalý šampión Robert Whittaker letos v únoru na galavečeru UFC 271 prohrál na body v titulové bitvě s Israelem Adesanyou a rozplynula se mu naděje na zisk titulu ve střední váze. Dnes se do Oktagonu vrátil a vyzval italského bijce Marvina Vettoriho.

Robert Whittaker vs Marvin Vettori

Whittaker v duelu jasně dominoval a Vettori jen těžko hledal recept na skvěle připraveného a koncentrovaného soupeře. Rodák z Nového Zélandu si pohodlně bez větší újmy pohlídal celý zápas a bodoví rozhodčí neměli příliš těžkou práci. Všichni tři viděli jako vítěze Roberta Whittakera a ten si tak připisuje již patnáctou výhru v UFC.

Robert Whittaker


Těžká váha
Ciryl Gane 🇫🇷🆚🇦🇺 Tai Tuivasa
3. kolo KO

Dvaatřicetiletý francouzský bijec Cyril Gane stejně jako Robert Whittaker prohrál svůj poslední duel o titul, když letos v lednu na galavečeru UFC 270 těsně prohrál s úřadujícím šampiónem těžké váhy Francisem Ngannou. Nyní se tak vrátil ve vyprodané hale v Paříži a výhru rozhodně neměl zadarmo.

Po prvním poznávacím kole, ve kterém byl lepší domácí bijec to vypadalo, na lehčí průběh. Jenže ve druhém kole se Tai Tuivasa utrhl ze řetězu, dokázal Ganeho parádně sestřelit a ovládnout kolo. Jenže ve třetím už to byl tah pouze na jednu stranu, Gane svého soupeře trefoval čistými údery až jej knockoutoval. Francouzský bijec prahne po odvetě s Francisem Ngannou a chtěl by opět bojovat o titul.

Cyril Gane