Tým Bivola: Cílem je Beterbiev!

Dmitry BivolManažer šampióna polotěžké váhy Dmitrii Bivola prozradil, že šance na odvetný duel se Saulem Alvarezem rapidně snižují a jejich cílem je především Beterbiev!

Vadim Kornilov v posledním rozhovoru oznámil, že šance na odvetný duel „Canelo“ Saul Alvar (59-2-2, 39 KO) vs Dmitrii Bivol (21-0-0, 11 KO) se stále snižují. Podle prvních informací se měl zápas konat v září, ale tým Bivola nesouhlasí s podmínkami, které navrhuje tým mexického šampióna super střední váhy.

„Podle mě ten zápas nechtějí a nastavují podmínky, kterým nemůžeme v žádném případě vyhovět nebo na ně přistoupit. Oni chtějí uplatnit stejné podmínky jako v případě prvního zápas, což je velmi zvláštní“. Říka Kornilov

„My jsme jasně první zápas vyhráli a jim jde o odvetu ne nám, my ji nepotřebujeme, takže podle toho musí vypadat také nabídka. Aktuálně je šance na odvetu minimální a budeme se soustředit především na sjednocující bitvu s Arturem Beterbievem“. Dodává manažer neporaženého šampióna.

Artur Beterbiev a Dmitry Bivol

Nicméně už na konci dubna president organizace WBC vydal oznámení, ve kterém jasně říká, že by sjednocující zápas s titulem WBC neschválil. „Pokud by se střetli, tak by se nebojovalo o náš světový titul. Beterbiev má kanadské občanství a proto může držet pás WBC, ale Bivol má stále ruské občanství a těmto boxerů neumožníme boxovat o naše tituly. Beterbiev bude nyní bojovat s povinným vyzývatelem Callumem Smithem“. Řekl jasně v dubnu Sulaiman.