Týden do boje: Wilder vs Helenius!

Deontay Wilder vs Robert HeleniusJiž následující týden nás čeká očekávaná bitva v rámci semifinálové eliminace organizace WBC v těžké váze. Deontay Wilder se utká s Robertem Heleniusem!

15.10.2022 – Barclays Center, Brooklyn, USA
Těžká váha
Deontay Wilder 🇺🇸🆚🇫🇮 Robert Helenius
Přímý přenos na Fox PPV!

Americká jednička a světová dvojka „The Bronze Bomber“ Deontay WILDER (42-2-1, 41 KO) a finská jednička a světová šestnáctka „The Nordic Nightmare“ Robert  HELENIUS (31-3-0, 20 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě na galavečeru v Brooklynu!

Šestatřicetiletý „The Bronze Bomber“ Deontay Wilder (42-2-1, 41 KO) za poslední 3 roky odboxoval pouze dva duely s Tysonem Furym (32-0-1, 23 KO) a oba prohrál. V únoru 2020 prohrál v sedmém kole a přišel o pás WBC. V loňské odvetě prohrál v kole jedenáctém a jeho budoucnosti panovali obavy.

Nyní se americký knockouter vrátí a bude se chtít znovu stát světovým šampiónem. Na galavečeru v Barclays centru v Brooklynu bude jeho soupeřem osmatřicetiletý finský boxer „The Nordic Nightmare“  Robert Helenius (31-3-0, 20 KO).

Deontay Wilder vs Robert Helenius

Helenius také za poslední tři roky odboxoval pouze dva duely s jedním soupeřem a tím byl Polák Adam Kownacki. Ačkoliv byl v obou případech velkým favoritem Kownacki, tak Helenius oba zápasy jednoznačně ovládl, když v prvním zápase Poláka ukončil ve čtvrtém kole a v odvetě v kole šestém.