Tváří v tvář: Tszyu vs Thurman!

Tim Tszyu vs Keith ThurmanÚřadující šampión organizace WBO Tim Tszyu se střetl tváří v tvář s bývalým šampiónem Keithem Thurmanem. Oba bijci se střetnou 30. března na galavečeru v Las Vegas, avšak bez titulu! Video v článku!

30.3.2024 – T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
Super velterová váha
Tim Tszyu 🇦🇺🆚🇺🇸 Keith Thurman
Přímý přenos na Amazon Prime

Neporažená australská a světová jednička „The Soul Taker“ Tim TSZYU (24-0-0, 17 KO) a americká čtyřka a světová pětka „One Time“ Keith THURMAN (30-1-0, 22 KO) se střetnou ve dvanáctikolové netitulové bitvě na galavečeru v Las Vegas. Bude se jednat o první galavečer v rámci vysílání na Amazon Prime!

Devětadvacetiletá australský boxer s ruskými kořeny a úřadující šampión WBO Tim Tszyu získal plnohodnotný titul loni v říjnu na galavečeru v Austrálii, kde jasně vybodoval Američana Briana Mendozu 117:111, 116:111 a 116:112. Nyní má před sebou první letošní zápas, ve kterém však nebude pás obhajovat, protože jeho soupeř nestál v ringu 2 roky.

A tím soupeřem bude pětatřicetiletý bývalý světový šampión divize Keith Thurman. Americký boxer ztratil v roce 2019 světový titul WBA, když nestačil na filipínskou legendu Manny Pacquiaa. Do ringu se vrátil až před dvěma lety, kdy s přehledem vybodoval krajana Maria Barriose. Nyní se chce opět vrátit na vrchol a střetne s nejobávanějším mužem super velterové váhy.

Tim Tszyu vs Keith Thurman