Tváří v tvář: Shields vs Cornejo!

Claressa Shields vs Maricela CornejoNesporná šampiónka střední váhy Claressa Shields se již tuto sobotu střetne s Maricelou Cornejo. Nyní se obě boxerky proti sobě postavili poprvé tváří v tvář! Video v článku!

3.6.2023 – Little Ceasars Arena, Detroit, USA
Střední váha
Claressa Shields 🇺🇸🆚🇺🇸 Maricela Cornejo
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená americká a světová jednička „T-Rex“ Claressa SHIELDS (13-0-0, 2 KO) a americká čtyřka a světová sedmička „La Diva“ Marciela CORNEJO (16-5-0, 6 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA, WBC, WBO a IBF!

Osmadvacetiletá šampiónka Claressa Shields sjednotila loni v říjnu všechny čtyři prestižní tituly ve střední váze, když na galavečeru v londýnské O2 aréně vybodovala britskou šampiónku organizace WBO Savannah Marshall.

Claressa Shields vs Maricela Cornejo

Nyní má před sebou první obhajobu a do cesty se ji postaví šestatřicetiletá americká boxerka a dvojnásobná vyzývatelka o světový titul Maricela Cornejo. Američanka už letos jednou v ringu stála, když na galavečeru v Kostarice v prvním kole ukončila brazilskou boxerku Sheilu Cunhu. Na začátku června tak bude mít třetí možnost získat světové tituly.