Tváří v tvář: Morrell vs Yerbossynuly!

David Morrell vs Aidos YerbossynulyNeporažený Kubánec David Morrell a neporažený Kazach Aidos Yerbossynuly se střetli tváří v tvář před sobotním duelem o světový titul WBA v Minneapolis!

5.11.2022 – Armory, Minneapolis, USA
Střední váha
David Morrell 🇨🇺🆚🇰🇿 Aidos Yerbossynuly
Přímý přenos na Showtime!

Neporažená kubánská trojka a světová sedmadvacítka „Osvary“ David MORRELL (7-0-0, 6 KO) a neporažená kazašská dvojka a světová třicítka Aidos YERBOSSYNULY (16-0-0, 11 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o standardní světový titul organizace WBA!

David Morrell vs Aidos Yerbossynuly

Čtyřiadvacetiletý neporažený Kubánec David Morrell získal již loni v červnu světový titul organice WBA, když v prvním kole knockoutoval mexického bijce Maria Abele Cazarese. Pás následně obhájil na konci roku rychlou výhrou nad Američanem Alantezem Foxem a naposledy letos v červnu, když ve čtvrtém kole ukončil dalšího Američana Kalvina Hendersona.

David Morrell vs Aidos Yerbossynuly

Nyní ho tak čeká třetí obhajoba pásu a do cesty se mu postaví třicetiletý neporažený Kazachstánec Aidos Yerbossynuly. Ten v minulosti držel mezinárodní tituly WBA, WBO a WBC. Naposledy boxoval loni v září, když na domácím galavečeru knockoutoval v desátém kole Lennoxe Allena z Guami.

Hlavní šampiónem organizace je držitel světového titulu WBA super Saul „Canelo“ Alvarez (58-2-2, 39 KO) obhájil naposledy všechny čtyři světové tituly v polovině září, když završil trilogii s Kazachem Gennady Golovkinem, kterého jasně porazil na body.

David Morrell vs Aidos Yerbossynuly