Tváří v tvář: Davis vs Garcia před zítřejším zápasem!

Gervonta Davis vs Hector Luis Garcia Neporažený americký boxer Gervonta Davis a neporažený Dominikánec Hector Luis Garcia se střetli ve Washingtonu tváří v tvář a došlo i na lehké pošťuchování! Video v článku!

7.1.2023 – Capital One Arena, Washington, USA
Lehká váha
Gervonta Davis 🇺🇸🆚🇩🇴 Hector Luis Garcia 
Přímý přenos na ESPN+!

Neporažená americká dvojka a světová trojka „Tank“ Gervonta DAVIS (27-0-0, 25 KO) a neporažená jednička Dominikánské republiky a světová pětka „El Androide“ Hector Luis GARCIA (16-0-0, 10 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě na galavečeru v hlavním městě Spojených států!

Osmadvacetiletý „Tank“ Gervonta Davis získal již v lednu 2017 světový titul v super pérové váze, když v sedmi kolech vypráskal portorického boxera Jose Pedrazu. V prosinci 2019 přešel do lehké divize kde zničil Kubánce Yuriorkise Gambou a stal se šampiónem ve druhé váhovce.

Gervonta Davis vs Hector Luis Garcia 

V roce 2021 si odskočil na jeden zápas do super lehké váhy, aby vyzval šampióna organizace WBA Maria Barriose. Davis opět předvedl neskutečný výkon a šampióna úplně vymazal a ukončil v jedenáctém kole. Poté se vrátil zpět do lehké váhy, kde ještě tentýž rok vybodoval Mexičana Isaaca Cruze a loni v květnu ukončil v šestém kole krajana Rolanda Romera.

Gervonta Davis vs Hector Luis Garcia 

Zítra ho čeká souboj s jednatřicetiletým Hectorem Luisem Garciou, který bude pro Davise poslední prověrkou před plánovaným mega zápasem s Ryanem Garciou (23-0-0, 19 KO), který je plánován na sobotu 15. dubna.

Jednatřicetiletý neporažený boxer z Dominikánské republiky Hector Luis Garcia, získal loni v srpnu standardní světový titul organizace WBA v super pérové váze, když jasně přeboxoval na body venezuelského boxera Rogera Gutierreze.

Na galavečeru se také střetnou o prozatímní pás organizace IBF ve velterové váze neporažený pětadvacetiletý americký boxer Jaron Ennis (29-0-0, 27 KO) a šestadvacetiletý Ukrajinec Karen Chukhadzhian (21-1-0, 11 KO).