Tváří v tvář: Curiel vs Nontshinga 2!

Adrian Curiel vs Sivenathi Nontshinga 2Mexický boxer a úřadující šampión lehké muší váhy Adrian Curiel a bývalý šampión z Jižní Afriky Sivenathia Nontshinga se střetli tváří v tvář před páteční odvetou!

16.2.2024 – Oaxaca de Juárez, Mexiko
Lehká muší váha
Adrian Curiel 🇲🇽🆚🇿🇦 Sivenathi Nontshinga 2
přímý přenos na DAZN!

Mexická jednička a světová trojka „Gatito“ Adrian CURIEL (24-4-1, 5 KO) a jihoafrická jednička a světová pětka „Special One“ Sivenathi NONTSHINGA (12-1-0, 9 KO) se utkají ve dvanáctikolové titulové odvetě na galavečeru v Mexiku o pás organizace IBF!

Pětadvacetiletý Jihoafričan Sivenathi Nontshinga získal titul IBF v září 2022, když v Mexiku vybodoval domácího boxera Hectora Florese Calixta. Loni v červenci pás před domácími fanoušky obhájil vítězstvím nad do té doby neporaženým filipínským boxerem Regie Suganobem, kterého jasně porazil na body.

Adrian Curiel vs Sivenathi Nontshinga 2

Na začátku listopadu jej čekala druhá obhajoba a do cesty se mu postavil na galavečeru v Monte Carlu stejně starý mexický boxer Adrian Curiel. Nontshinga byl v zápase obrovským favoritem, ale Mexičan byl od začátku duelu aktivnější a ve druhém kole trefil pravý granát a šampión šel k zemi a byl konec.

Již tento pátek v noci nás čeká odveta a Curiel bude chtít předešlou výhru potvrdit před domácími fanoušky. Mexický boxer je tentokrát mírným favoritem, ale hladový Nontshinga si bude chtít vzít svůj ztracený titul zpět. Přímý přenos bude zajišťovat streamovací platforma DAZN.

Adrian Curiel vs Sivenathi Nontshinga 2