Torrez brutálně sestřelil v 1. kole Caneda!

Richard Torrez vs Marco Antonio CanedoStříbrný medailista s posledních olympijských her Richard Torrez si připsal již třetí vítězství mezi profesionály. V noci brutálně knockoutoval Marca Caneda! Video ze zápasu v článku!

27.8.2022 – Hard Rock Hotel & Casino, Tulsa, USA
Těžká váha
Richard Torrez 🇺🇸🆚🇲🇽 Marco Antonio Canedo
1. kolo KO

Třiadvacetiletý neporažený americký boxer Richard Torrez (3-0-0, 3 KO) si připsal další rychlé vítězství. Tentokrát brutálně sestřelil mexického soupeře Marca Antonia Caneda (4-3-0, 2 KO) a připsal si třetí vítězství v řadě. Torrez debutoval mezi profesionále teprve letos v březnu, kdy ve druhém kole ukončil Allena Melsona a minulý měsíc již v prvním kole vyprovodil krajana Roberta Zavalu.

Torrez má bezpočet amatérských úspěchů a na ty by chtěl navázat také v profesionálním ringu. To mu chce také zajistit promotér Bob Arum ze stáje Top Rank, se kterou mladý americký boxer podepsal letos smlouvu.

Torrez, Clarke, Jalolov, Kunkabayev

Americký boxer zazářil na posledních olympijských hrách v japonském Tokiu, kde dokráčel až pro olympijské stříbro. Nestačil pouze ve finálovém souboji na uzbeckého boxera Bakhodira Jalolova, který jej porazil na body. Osmadvacetiletý Jalolov už je profesionálem od roku 2018 a na olympijské hry si jen „odskočil“.

Mnozí fanoušci by chtěli vidět olympijskou odvetu v profi ringu. Uzbeckému boxerovi se mezi profíkama také velmi daří a má aktuálně bilanci jedenácti výher a všechny ukončené před limitem.