Tolja vyzve neporaženého Džupku!

Marián Džupka vs Anatoli HunanyanOstřílený veterán Anatoli Hunanyan se představí 30. prosince na galavečeru  v Bratislavě, kde vyzve domácího neporaženého bijce Mariána Džupku!

30.12.2023 – Dom Športu, Bratislava, Slovensko
Super střední váha
Marián Džupka 🇸🇰🆚🇦🇲 Anatoli Hunanyan
Vstupenky na PatronBoxing
PPV na PlayLive

Neporažená slovenská dvojka Mariám DŽUPKA (13-0-0, 9 KO) a česká pětka „Tolja“ Anatoli HUNANYAN (9-8-1, 5 KO) se utkají v šestikolové netitulové bitvě na galavečeru Patron Boxing v Bratislavě!

Pětadvacetiletý slovenský boxer Marián Džupka vlétl mezi profesionály v roce 2018 a od té doby dokázal porazit všech 13 soupeřů. Jen v letošním roce dokázal ukončit před limitem všechny tři zápasy a konec roku by chtěl uzavřít stejným způsobem.

Jenže do cesty se mu postaví nestárnoucí rodák z Arménie Anatoli Hunanyan. Jednačtyřicetiletý boxer v minulosti získal dvakrát český titul ve střední váze. Poprvé to bylo v roce 2014, kdy ve dvou kolech seřezal budoucí hvězdu domácí scény Štěpána Horváta a následně pás obhájil výhrou nad Bronislavem Kubínem, kterého také ukončil před limitem.

Podruhé český titul získal v červnu 2016 na galavečeru v Karlových Varech, kde dokázal v těžké odvetě přetlačit na body zkušeného Tomáše Bezvodu. V letošním roce odboxoval skvělý souboj s nejlepším tuzemským boxerem Lukášem Dekýšem, kterému podlehl až na body a stejně by chtěl potrápit také slovenského bijce.

Patron Boxing vstupenky

The Ring 9


30.12.2023 – Dom Športu, Bratislava, Slovensko
The Ring 9
Vstupenky na PatronBoxing
PPV na PlayLive
Viliam Tankó 🇸🇰🆚🇨🇿 Mike Juřík
Vasil Ducár 🇨🇿🆚🇮🇹🇨🇿 Alessandro Jandejsek
David Dvořáček 🇨🇿🆚🇨🇿
Norbert Růžička
Mário Zábojník 🇸🇰🆚🇨🇿 Milan Procházka
Jan Polák 🇨🇿🆚🇸🇰 Marián Mišalko
Marián Džupka 🇸🇰🆚🇦🇲 Anatoli Hunanyan
Majkel Wartalski 🇵🇱🆚🇨🇿 Matěj Hudák

Patron Boxing vstupenky