Taylor vs Carabajal o 4 tituly!

Katie Taylor vs Karen CarabajalNeporažená královna lehké váhy Katie Taylor má před sebou druhý letošní duel. Všechny čtyři tituly bude obhajovat 29.října proti Karen Carabajal z Argentiny!

29.10.2022 – Wembley Aréna, Londýn, VB
Lehká váha
Katie Taylor 🇮🇪🆚🇦🇷 Karen Carabajal
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená irská a světová jednička „KT“ Katie TAYLOR (21-0-0, 6 KO) a neporažená argentinská trojka a světová desítka „Burbuja“ Karen CARABAJAL (19-0-0, 2 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA, WBO, WBC a IBF!

Šestatřicetiletá neporažená olympijská vítězka z Londýna a nesporná královna lehké váhy Katie Taylor na konci dubna obhajovala tituly WBA, WBO, WBC a IBF. Do cesty se ji postavila o 2 roky mladší portorická šampiónka pérové váhy Amanda Serrano (42-2-1, 30 KO).

Katie Taylor

Souboj nabídl strhující a vyrovnanou bitvu, kde se pobojovala do poslední vteřiny každého kola. Zápas nakonec těsně na body ovládla Katie Taylor, které dali více bodů dva rozhodčí. Nyní se už celý tým soustředí na další termín zápasů a tím je sobota 29. října.

Její soupeřkou bude neporažená dvaatřicetileté argentinská boxerka Karen Carabajal. Ta v minulosti získala pás severní Ameriky a argentinský národní titul v super pérové váze. Po přechodu do lehké váhy jí tak čeká poprvé v kariéře souboj o světový titul.

 Karen Carabajal