Taylor vs Cameron o 5 titulů již tuto sobotu!

Katie Taylor vs Chantelle CameronNa galavečeru v irském Dublinu se již tuto sobotu střetnou neporažená královna lehké váhy Katie Taylor a královna super lehké váhy Chantelle Cameron. Duel bude o tituly super lehké váhy!

20.5.2023 – Dublin, Irsko
Super lehká váha
Katie Taylor 🇮🇪🆚🇬🇧 Chantelle Cameron
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená irská a světová jednička lehké váhy „KT“ Katie TAYLOR (22-0-0, 6 KO) a neporažená britská a světová jednička super lehké váhy „Il Capo“ Chantelle CAMERON (17-0-0, 8 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO v super lehké váze!

Šestatřicetiletá úřadující královna lehké váhy Katie Taylor se měla původně v květnu střetnout v odvetě s portorickou boxerkou Amandou Serrano (44-2-1, 30 KO). Jenže Serrano se během přípravy zranila a Eddie Hearn musel hledat náhradu.

Katie Taylor

Soupeřkou Katie Taylor bude nakonec britská boxerka a nesporná šampiónka super lehké váhy Chantelle Cameron. Dvě neporažené nesporné šampiónky se proti sobě utkají v super lehké váze, takže se bude bojovat o pásy, které drží Cameron. Pokud by Taylor vyhrála, držela by celkem devět světových titulů ve dvou váhových kategoriích.

Chantelle Cameron sjednotila všechny světové tituly v super lehké váhy ve svém posledním zápase loni v listopadu na galavečeru v Abú Dhabí, kde dokázala v těžkém duelu vybodovat americkou boxerku Jessicu McCaskill. Souboj s Katie Taylor pro ni bude zároveň první obhajobou všech titulů. Kdo se v sobotu stane nespornou šampiónkou dvou váhových divizí?