Světový šampión Okolie prověřil Jake Paula!

Lawrence Okolie a Jake PaulNeporažený úřadující světový šampión křížové váhy Lawrence Okolie prověřil během společného sparingu Jake Paula. Podle jeho slov není Paul vůbec špatný boxer!

Devětadvacetiletý britský boxer „The Sauce“ Lawrence Okolie (18-0-0, 14 KO) má od loňského března v držení světový pás WBO, když v šestém kole knockoutoval Poláka Krzysztofa Glowackiho. Pás následně obhájil výhrou nad Dilanem Prasovičem a Michalem Cieslakem.

„Jake Paul je lepší než většina boxerů na jeho úrovni. Lidého nenávidí protože influencer a tak na něm hledají jenom chyby a porovnávají ho s nejlepšími boxery, což je samozřejmě nesmysl. Společné sparingy nebyly vůbec špatný a byl překvapen, kam se za poměrně krátkou dobu posunul“. Chválí kvality šampión.

Lawrence Okolie

Pětadvacetiletý neporažený Jake Paul (6-0-0, 4 KO) si od loňského dubna připsal 3 skalpy bývalých válečníků organizace UFC. V minulém roce sestřelil v prvním kole Bena Askrena a dvakrát Tyrona Woodleye. Letos odboxoval zápas s další legendou Andersonem Silvou, kterého v osmém kole poslal do počítání a zápas vyhrál jasně na body.

Jake Paul


Jsme nově na ⇒TIKTOKU⇐Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing