Spojí Roy Jones a Anthony Joshua síly?

Roy Jones vs Anthony JoshuaRoy Jones a Anthony Joshua budou řešit vzájemnou spolupráci. Legendární americký boxer věří, že má pro Joshuu zajímavý plán, aby se vrátil opět na vrchol!

Roy Jones Jr. věří, že má schopnost dostat Anthonyho Joshuu zpět na jeho vítěznou cestu, aby byl na vrcholu. Boxer a trenér boxerské síně slávy nedávno prozradil, že s bývalým šampionem těžké váhy bude vážně diskutovat o tom, že se stane jeho trenérem.

„Mluvil jsem s Anthonym minulý týden Abu Dhabí, kde jsme se sešli během souboje mezi Dmitry Bivolem a Gilbertem Ramirezem. Myslím, že má v sobě stále vše potřebné, aby se stal opět světovým šampiónem těžké váhy. Podívám se na něj v tělocvičně a zhodnotím, na čem můžeme pracovat“. Říká Roy Jones.

„Mám pro něj dobrý a dlouhodobý plán, který by ho mohl do osmi měsíců vrátit na vrchol. Znám nejlepší cestu, kterou by se měl vydat, protože jsem sledoval celou jeho kariéru. Pokud se mu plán bude líbit, tak se domluvíme na spolupráci. Jestli se mu ten plán líbit nebude, tak si najde prostě někoho, kdo mu bude více vyhovovat“. Zakončil legendární trenér.

Anthony Joshua

Třiatřicetiletý britský boxer „AJ“ Anthony Joshua (24-3-0, 22 KO) naposledy vyhrál před dvěma lety v prosinci, když v devátém kole knockoutoval Bulhara Kubrata Puleva a obhájil světové tituly. Jenže loni v září přišel souboj s ukrajinským boxerem Oleksandrem Usykem a Joshua prohrál na body a ztratil pásy. Letos v srpnu se konala odveta a AJ opět prohrál a definitivně ztratil šanci. Nyní se bude snažit proboxovat zpět.

Anthony Joshua


Jsme nově na ⇒TIKTOKU⇐Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing