Skye Nicolson získala titul WBC!

Skye NicolsonAustralská jednička pérové váhy Skye Nicolson dokázala v Mexiku jasně vybodovat argentinskou boxerku Sabrinu Maribel Perez a získala prozatímní světový titul organizace WBC!

15.9.2023 – AMF Gutiérrez Moreno, Tijuana, Mexiko
Pérová váha
Skye Nicolson 🇦🇺🆚🇦🇷 Sabrina Perez
Raymundo Perez 98:92
Benjamin Rendon 99:91
Chris Tellez 97:93

Osmadvacetiletá neporažená australská šampiónka pérové váhy Skye Nicolson (8-0-0, 0 KO) dokázala na nočním galavečeru v Mexiku předvést skvělý výkon a argentinské boxerce Sabrině Perez (18-2-1, 2 KO) nedala sebemenší šanci na úspěch a získala prozatímní světový titul organizace WBC v pérové váze.

Díky zisku prozatímního pásu je nyní jedničkou žebříčku WBC a především povinnou vyzývatelkou nesporné královny divize Amandy Serrano (45-2-1, 30 KO). Nicméně Serrano má před sebou duel s Danilou Ramos, se kterou se střetne na 12 tříminutových kol, což je velká rarita a WBC dokonce tento zápas ani neposvětilo, takže jako jediný bude v obhajobě chybět.

Skye Nicolson vs Sabrina Perez

Skye Nicolson si tak na střet s hlavní šampiónkou organizace bude muset počkat až do příštího roku. Australanka debutovala mezi profesionálkami teprve loni v březnu a během osmi zápasů se dokázala proboxovat až na největší mety.

Skye Nicolson vs Sabrina Perez