Sivák bude obhajovat titul!

Václav Sivák vs Ruslan ToktharovVáclav Sivák jde opět do boje o titul. Organizace Real Fight Aréna premiérově míří do Havířova s turnajem RFA 10, který se bude konat 13. května a jeho soupeřem bude Ruslan Tokhtarov!

13.5.2023 – Gascontrol Aréna, Havířov, ČR
RFA 10
Start v 18:00
Vstupenky v síti Predpredaj.sk
Vstupenky v síti Ticketportal.sk
Přímý přenos PPV na RealSportTV

Organizace RFA má před sebou již desátý galavečer a poprvé se představí fanouškům v Havířově. Domácí válečníci budou čelit soupeřům z celého světa. Celý večer poté uzavře šampion do 66 kilogramů Václav Sivák, který nastoupí do své první obhajoby.

Sivák je skutečný pojem nejen na domácí, ale také světové bojové scéně. Mimořádně nadaný a technicky zdatný postojář drtí jednoho soupeře za druhým a soupeři s ním v zápasech bojují prakticky jen o přežití.

Titul pod pravidly Real Fight získal Václav Sivák v polovině prosince na galavečeru RFA 7, který se konal v pražské hale Královka. Souboj s Patrikem Záděrou nabídl opravdu tuhý boj ve vysokém tempu, který nakonec Sivák ovládl na body. Nyní si brousí zuby na dalšího vyzyvatele.

Václav Sivák

Tím bude rakouský šampion WAKO a Světový šampion WKF z proslulého gymu Top Team Viena Ruslan Tokhtarov, který si chce z Havířova odvést pás šampióna organizace RFA. Pod amatérskými pravidly dosáhl obdivuhodného rekordu 20:0 a mezi profesionály má na svém kontě 35 výher a po demolici Jakuba Krofty je tu největší výzva jeho dosavadní kariéry.