Silva: Určitě s Paulem neprohraju!

Anderson SilvaJake Paul ve svém šestém profesionálním duelu vyzve legendárního brazilského MMA šampióna UFC Andersona Silvu. Brazilec věří, že Paula dokáže porazit!

29.10.2022 – Gila River Arena, Glendale, USA
Křížová váha
Jake Paul 🇺🇸🆚🇧🇷 Anderson Silva
Přímý přenos na Showtime PPV!

„Spousta lidí říká, že Jake není kvalitní boxer nebo že není tak dobrý jako já. Ale pro mě je každý boj vážný a tvrdě se připravuji, abych tento boj vyhrál. Nedívám se na to jako na snadný zápas. Jakmile nastoupíte do ringu, je každý boj těžký a tenhle nebude jiný“. Říká Anderson Silva.

„Určitě s Jake Paulem neprohraju. Mnoho let tvrdě trénuju a nikdy bych se nesnížil k tomu, abych pustil zápas pro peníze a zklamal své fanoušky, kteří mě mnoho let podporují. Tohle je regulérní boj, regulérní výzva a jdu vyhrát“. Prohlásil bývalý UFC zápasník.

Jake Paul vs Anderson Silva

Sedmačtyřicetiletý brazilský zápasník „Spider“ Anderson Silva (3-1-0, 2 KO) v dobách své největší slávy vládl střední váze největší MMA organizaci UFC, kde za svou kariéru nasbíral celkově 18 výher a 7 porážek. Všechny porážky však přišli až na konci kariéry.

Anderson Silva

V profesionálním boxu debutoval už v roce 1998, když v prvním kole prohrál s krajanem Osmarem Luizem Teixeirou. Do ringu se poté vrátil až v roce 2005, když ve druhém kole ukončil dalšího krajana Julia Cesara De Jesuse. Loni odboxoval dva zápasy, když překvapivě přeboxoval legendárního Julia Cesara Chaveze a v září knockoutoval v prvním kole fightera Tito Ortize.