Shaw: Porazím Ajagbu stejně jako Sanchez!

Stephan ShawAmerický neporažený boxer Stephan Shaw si na sobotní duel s Efe Ajagbou hodně věří. Frank Sanchez ukázal recept a já věřím, že jsem lepší!

14.1.2023 – Turning Stone Resort, Verona, USA
Těžká váha
Efe Ajagba 🇳🇬🆚🇺🇸 Stephan Shaw
Přímý přenos na ESPN+!

Nigerijská jednička těžké váhy Efe AJAGBA (16-1-0, 13 KO) a neporažená americká pětka a světová osmadvacítka „Big Shot“ Stephan SHAW (18-0-0, 13 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě v hlavním duelu na americkém galavečeru ve Veroně!

„Ajagba je v povědomý znám jako puncher. Ale já jsem také průbojník. Nejsem jednotvárný boxer jako je on. Myslím, že jsem více všestranný boxer a v sobotu večer to ukážu. Věřím, že vyhraju a půjdu dál“. Říká odhodlaně Stephan Shaw.

„Frank Sanchez ukázal recept, jak Ajagbu porazit a já věřím, že jsem schopen ukázat víc než Sanchez. Stačí být chytrý, dobře se pohybovat a střílet údery ve správný čas. Ajagba není příliš technický a chytrý typ boxera, ale já ano. On spoléhá jen na svou tvrdou pravou ruku a víc nábojů nemá, proto není tak všestranný“. Dodal neporažený Američan.

Osmadvacetiletý Nigerijec Efe Ajagba v říjnu 2021 nezvládl zápas pravdy s Kubáncem Frankem Sanchezem (21-0-0, 14 KO) a prohrál jasně na body. Loni v srpnu se vítězně vrátil, když na galavečeru v americké Tulse ve druhém kole ukončil neškodného Maďara Jozsefa Darmose.

Efe Ajagba

V lednu se měl původně utkat s úřadujícím světovým šampiónem váhy Bridgerweight Oscarem Rivasem (28-1-0, 19 KO), který se tak měl na jeden zápas vrátit do nejtěžší váhové divize. Rivas se však zranil a promotéři našli náhradu v třicetiletém neporaženém rodákovi ze Saint Louis Stephanovi Shawovi..

Stephan Shaw

Shaw zatím v ringu nenašel přemožitele a v loňském roce odboxoval celkem tři duely. Nejdříve vybodoval nepříjemného krajana Joey Dawejka, poté v prvním kole knockoutoval Bernarda Marqueze a naposledy v listopadu jasně přeboxoval Rydella Bookera. Sázkové kanceláře dokonce vidí duel jako hodně vyrovnaný s kurzy 1,90 na obou stranách.

Efe Ajagba vs Stephan Shaw

Na galavečeru se dále představí neporažená těžká váha z Itálie „The Gladiator“ Guido Vianello (10-0-1, 9 KO), který změří síly s domácím americkým boxerem Jonathanem Ricem (15-6-1, 10 KO). Velmi zajímavou bitvu nabídne pérová váha a souboj Adam Lopez (16-3-0, 6 KO) vs Abraham Nova (21-1-0, 15 KO).

Guido Vianello vs Jonathan Rice