Scott: Zhang je nebezpečný, ale věřím ve výhru!

Deontay WilderTrenér bývalého světového šampióna těžké váhy Deontaye Wildera věří, že jeho svěřenec dokáže na začátku června porazit Zhilei Zhanga, zároveň však dodává, že Číňan je hodně nebezpečný!

1.6.2024 – Rijád, Saudská Arábie
Těžká váha
Zhilei Zhang 🇨🇳🆚🇺🇸 Deontay Wilder
Přímý přenos na DAZN!

Čínská jednička a světová šestka „Big Bang“ Zhilei ZHANG (26-2-1, 21 KO) a americká dvojka a světová osmnáctka „The Bronze Biomber“ Deontay WILDER (43-3-1, 42 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě na galavečeru v Rijádu.

„Je to velmi nebezpečný boj, ale zároveň se dá vyhrát. Víme, že po posledním zápase s Parkerem jsou predikce proti nám, vím, co si lidé myslí, ale Deontay je zapálený a disciplinovaný, dodržuje plán a pro mě je stále nejlepší těžká váha na světě. Nedávno měl prostě špatný den, to se stává i těm nejlepším lidem“. Říká Malik Scott.

„Zhang je nebezpečný, ale mám dobrý pocit, protože Číňan je boxer, který vás donutí být celý zápas ostražitý. Víme, jak se na něj dostat a máme v úmyslu to udělat. Bude to chirurgický zákrok. Líbí se mi, že Zhang je tak nebezpečný, protože díky němu bude Deontay ještě lepší. Dodává Wilderův trenér.

Deontay Wilder a Malik Scott