Sanchez má před sebou další slabý zápas!

Frank SanchezNeporažený kubánský boxer se střetne na galavečeru Canelo vs Charlo s Američanem Scottem Alexanderem. Pro Sancheze to bude druhý letošní duel!

30.9.2023 – T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
Těžká váha
Frank Sanchez 🇨🇺🆚🇺🇸 Scott Alexander
Přímý přenos na Showtime PPV!

Neporažená kubánská jednička a světová osmnáctka „The Cuban Flash“ Frank SANCHEZ (22-0-0, 15 KO) a americká třináctka Scott ALEXANDER (17-5-2, 9 KO) se utkají v desetikolové bitvě o americké tituly WBO NABO a WBC Continental!

Jednatřicetiletý kubánský boxer Frank Sanchez odstartoval letošní rok duelem s Američanem Danielem Martzem. Zápas skončil už v úvodním kole, ve kterém Martze knockoutoval. nyní má před sebou druhý letošní duel a opět půjde bohužel o slabého soupeře Scotta Alexandera.

Čtyřiatřicetiletý Američan za poslední tři roky odboxoval tři duely a dva z nich prohrál, když jej vybodoval Carlos Negron a v prvním kole poslal k zemi čínský šampión Zhilei Zhang. Naposledy stál v ringu loni v srpnu, když před limitem ukončil neškodného mexického boxera Jaime Soloria.

V hlavním zápase galavečera v Las Vegas uvidíme titulový duel v super střední váze Saul „Canelo“ Alvarez (59-2-2, 39 KO) vs Jermell „Iron Man“ Charlo (35-1-1, 19 KO), ve kterém bude mexický šampión obhajovat pásy WBA super, WBC, WBO a IBF.

Saul Alvarez vs Jermell Charlo