Rytmus vs Monster na FNC 4 již příští týden!

Rytmus vs MonsterOrganizace Fight Night Challenge se vrací již příští sobotu se čtvrtým galavečerem. Do ringu se postaví Attila „Pumukli“ Végh, Petr „Monster“ Kníže nebo Patrik Vrbovský alias Rytmus!

13.5.2023 – Sportovní hala Trnava, Slovensko
Fight Night Challenge 4
Start v 18:00
Vstupenky v síti PredprodajSK
PPV na OktagonTV

Už příští týden v sobotu se v Městské sportovní hale v Trnavě uskuteční v poradí čtvrtý galavečer organizace Fight Night Challenge. V ringu populární organizace celebrit se představí největší hvězdy hudebního, slavného, ale i fighterského světa.

Fight Night Challenge 4

Attila Végh 🆚 Eric Spicely
Do zápasu se chystá po dlouhé době slovenská hvězda, přemožitel Karlose „Terminátora“ Vémoly a také ředitel organizace Attila „Pumukli“ Végh. Jeho boxerským soupeřem bude šestatřicetiletý americký válečník Eric „Zebrinha“ Spicely.

Rytmus vs Monster

Rytmus 🆚 Monster
V ringu se také opět objeví slovenský rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus. Ten má před sebou největší možnou sportovní výzvu, utká se totiž s legendárním českým fighterem, kterým není nikdo jiný než Petr „Monster“ Kníže.

Vaško vs Dynamic

Vaško 🆚 Dynamic
Démon ‚PALI HARI‘ proslulý na sociálních sítích s velmi autentickými cover songy i vlastní rapovou tvorbou se stal v minulosti 4x mistrem republiky v kickboxu. Jeho soupeřem bude DYNAMIC, který loni startoval na Clash od Stars proti Grznárovi.

Bergeon vs Baron

Berger 🆚 Baron
BERGINO se na minulém turnaji domluvil s TRESOREM, který ale nemůže do zápasu nastoupit. Bez váhání vzal nabídku BARON, který bude podruhé boxovat na FNC. A nebude to nic snadného, protože BERGINO má přes 25 zápasů a 2x se stal vicemistrem republiky v boxu.

Fight Night Challenge 4