Ruiz: Na odvetu s Joshuou jsem netrénoval!

Andy Ruiz vs Anthony JoshuaBývalý světový šampión těžké váhy Andy Ruiz přiznává, že na odvetu s Anthony Joshuou vůbec netrénoval. Nyní bych chtěl znovu získat světový titul a završit s Joshuou trilogii!

Mexický boxer „Destroyer“ Andy Ruiz (35-2-0, 22 KO) sv červnu 2019 šokoval celý boxerský svět, když na poslední chvíli vzal zápas s tehdejším šampiónem Anthonym Joshuou, kterého dokázal poslat čtyřikrát do počítání a ukončit v sedmém kole. Následně v prosinci se konala odveta, kterou Ruiz nezvládl, prohrál jasně na body a Joshua si vzal čtyři světové tituly zpět.

Nyní se Ruiz k odvetnému zápasu vrátil a zároveň prozradil, že by chtěl s Joshuou završit trilogii. Nicméně organizace WBC zrušila finálový eliminační duel s Wilderem a místo toho určila jako jedničku a dvojku žebříčku Joshu s Wilderem. Ruize odsunula v žebříčku až na páté místo za Arslanbeka Makhmudova a Franka Sancheze,

„Chtěl bych bojovat s Usykem, Furym nebo Joshuou. Byla by to mezi námi trilogie, kterou bych chtěl završit. Před odvetou jsem udělal všechno špatně. Na druhý zápas jsem prostě netrénoval. Měl mě tehdy knokautovat, upřímně nevím, jak jsem těch dvanáct kol v ringu přežil. Ale poučil jsem se a pokud znovu získám světový titul a udělám vše správně, tak budu šampionem mnohem déle“. Slibuje Andy Ruiz.

1.6.2019 Ruiz vs Joshua 1

7.12.2019 Ruiz vs Joshua 2