Riakporhe zdemoloval Bregeona!

Richard Riakporhe vs Dylan BregeonNeporažený britský boxer Richard Riakporhe nedal na sobotním galavečeru ve Wolverhamptonu francouzskému soupeři sebemenší šanci a vyprovodil ho ve dvou kolech! Video ze zápasu v článku!

18.11.2023 – Civic Hall, Wolverhampton, VB
Křížová váha
Richard Riakporhe 🇬🇧🆚🇫🇷 Dylan Bregeon
2. kolo TKO

Neporažený třiatřicetiletý britský knockouter Richard Riakporhe (17-0-0, 13 KO) si v sobotu připsal druhé letošní vítězství. Na domácím galavečeru ve Wolverhamptonu naprosto zdemoloval Francouze Dylana Bregeona (13-5-1, 3 KO), kterého ve druhém kole poslal nemilosrdně k zemi a po dalším útoku raději francouzský roh hodil do ringu ručník.

Riakporhe si už z kraje roku připsal velmi důležité vítězství, když na lednovém galavečeru v Manchesteru dokázal ve čtyřech kolech zničit bývalého světového šampióna z Polska Krzysztofa Glowackiho (32-4-0, 20 KO), který si v zápase doslova ani neškrtl.

Riakporhe tak potvrdil svou pozici povinného vyzývatele za organizaci WBO a příští bitva už bude titulová. Jeho soupeřem se stane vítěz prosincového duelu v Bournemouthu mezi úřadujícím světovým šampiónem Chrisem Billamem-Smithem (18-1-0, 12 KO) a polským vyzývatelem Mateuszem Masternakem (47-5-0, 31 KO), který je plánován na 10.12.

Pokud by v prosinci dokázal Chris Billam-Smith vyhrát, tak se dočkáme odvety. Riakporhe už před čtyřmi roky Billama-Smitha ve vyrovnaném zápase porazil na body 97:92, 95:94, 93:96 a obhájil tehdy Interkontinentální titul organizace WBA. Tentokrát by se však střetli o světový titul WBO. Riakporhe je aktuálně na 6. pozici světového žebříčku.