Rankin vs Harper o tituly WBA a IBO!

Hannah Rankin vs Terri HarperÚřadující světová šampiónka super velterové váhy organizací WBA a IBO Hannah Rankin má před sebou druhou obhajobu světových titulů. Zítra se utká s Terri Harper na DAZN!

24.9.2020 – Nottingham Arena, Nottingham, VB
Super velterová váha
Hannah Rankin 🇬🇧🆚🇬🇧 Terri Harper
Přímý přenos na DAZN!

Britská trojka a světová sedmička „Hannah the Banger“ Hannah RANKIN (12-5-0, 3 KO) a britská a světová dvojka Terri HARPER (12-1-1, 6 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA a IBO super velterové váze!

Dvaatřicetiletá úřadující světová šampiónka Hannah Rankin získala pásy WBA a IBO loni v listopadu, když na domácím galavečeru v Tottenhamu jasně přeboxovala švédskou boxerku Marii Lindberg.

Hannah Rankin

Letos v květnu ve skotském Glasgow oba pásy úspěšně obhájila, když v posledním desátém kole ukončila před limitem Alejandru Ayalu z Mexika. Nyní ji tak čeká obhajoba číslo dva a do cesty se ji postaví pětadvacetiletá krajanka Terri Harper.

Terri Harper

Harper v minulosti držela světové tituly v super pérové váze, o které přišla loni v listopadu, když ve čtyřech kolech vyprovodila Američanka Alycia Baumgardner. Pro Harper to byla první profesionální porážka. Po prohře si spravila chuť letos v březnu, kdy vybodovala argentinskou boxerku Yamilu Belen Abellanedu a získala Interkontinentální pás v lehké váze.

Hughes vs Galahad - Rankin vsHarper